Here’s how I did!
2 lbs granola $7.79
($4.49/lb at the health store)
Organic Animal Crackers $7.99
? cost at the health store
2 gallons Vit D milk $5.70
($4.29/gal at the grocery store)
Costco muffins $6.49
4 Tropicana Orange Juice $10.69
($3 each at the grocery store)
=$40.68
I got $44.24 in food for $40.68 (8% savings)